فراخوان مقاله با موضوع: دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در حوزه قرآن

………………………………………………………………..

💫 فراخوان مقاله 📜

با موضوع:
🇮🇷 دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در حوزه قرآن

🎁 به ۱۰ نفر برتر جوایز نقدی اهداء خواهد شد.

⏳ آخرین مهلت ارسال مقالات: ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۷

🗓 زمان اختتامیه و اهداء جوایز نقدی: ۲ اسفند ماه ۹۷، همزمان با اختتامیه مسابقات قرآنی مدهامّتان

🕌 مکان اختتامیه: مسجدحضرت جوادالائمه(ع) زاهدان، روبرو گلزار شهدا

📧 آدرس پست الکترونیک جهت ارسال مقالات: modhammatanz@gmail.com

📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۵۳۴۹۶۱۸۸ تماس و یا به آدرس اینترنتی www.modhammatan.org مراجعه نمائید.

آدرس کانال تلگرام : @quran40sal

به طور کلی هر مقاله پژوهشی شامل اجزای اصلی زیر است:

۱-عنوان مقاله

((دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در حوزه قرآن))

۲-نویسندگان و اطلاعات تماس

اسامی نویسندگان و همکارانی که در مطالعه شرکت داشته اند باید به طور کامل ذکر شود. همچنین نویسنده اصلی که مسئول ارتباط با خوانندگان است باید مشخص شده و آدرس کامل، شماره تماس(تلفن همراه) و ایمیل وی در اختیار خوانندگان قرار گیرد.

۳- چکیده تحقیق

چکیده پس از عنوان بیشتر از سایر بخش های  یک مقاله خوانده می شود و در چکیده قسمت های مختلف مقاله شامل مقدمه، اهداف، روش ها و نتایج تحقیق به صورت خلاصه ذکر می شود. متن بسیاری از مقاله ها به طور کامل در دسترس ما نیست و گاهی فرصت برای خواندن تمام مقاله نداریم و از این رو چکیده مقاله اهمیت زیادی دارد. در اکثر مجلات تعداد کلمات چکیده ۱۵۰ تا ۲۵۰ کلمه محدود است.

۴- واژگان کلیدی

چند واژه کلیدی که از اهمیت زیادی در مطالعه برخوردارند، در این قسمت ذکر می شود. ضمن این که با ذکر واژه های کلیدی در سایت های علمی می توان به دنبال مقاله نیز گشت. به طور معمول تعداد این حدود ۵-۶ کلمه در نظر گرفته می شود.

۵- مقدمه

مقدمه یک مقاله پژوهشی ضمن بیان مسئله و تشریح موضوع به آن مسئله پاسخ می دهد که ارزش مطالعه حاضر برای انجام ان چه بوده است. در حقیقت با مطالع مقدمه یک مقاله پژوهشی، خواننده با مسئله تحقیق آشنا شده و ضرورت انجام پژوهش را درک می کند. متن مقدمه باید روان باشد و حتی الامکان به صورت خلاصه و حداکثر در ۲ صفحه تایپ شود.

۶- روش تحقیق

چگونگی و روش انجام پژوهش توضیح داده می شود. همچنین نمونه های مورد برسی، چگونگی نمونه گیری، جامعه هدف، مراحل اجرائی پژوهش و نحوه تجزیه و تحلیل داده ها ذکر میشود. در این مرحله در مورد تغییر بیشتر بحث شده و روش اندازه گیری و میزان دقت و چگونگی کنترل آنها بیان می شود.

۷- یافته های تحقیق

در این قیمت نتایج به دست آمده از پژوهش ذکر می شود. نتایج کلیدی مطالعه باید با کلمات روان و دقیق و بدون بزرگ نمایی عنوان شود. از روش های مختلفی برای ارائه نتایج استفاده می شود. استفاده از اعداد، جداول و نمودارها به طور کامل تشریح شده و مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند. در مواردی که از روش ها و آزمون ها آماری برای بررسی نتایج و تحلیل داده ها استفاده شده باشد، باید نوع آن نیز ذکر شود.

۸- بحث و نتیجه گیری

در این قسمت به تفسیر نتایج ارائه شده می پردازیم. همچنین می توان به مقایسه نتایج به دست آمده از مطالعه حاضر با نتایج سایر مطالعه ها پرداخت و با توجه به مجموعه شواهد نتیجه گیری نمود. درصورت لزوم می توان پیشنهادهایی برای انجام مطالعات بهتر و کامل تر در آینده ارائه داد.

۹- فهرست منابع

در پایان لازم است کلیه منابعی که در تحقیق مورد استفاده قرار گرفته اند، به شیوه ای مطلوب ذکر شوند. شیوه نگارش منابع در نشریات مختلف متفاوت است و بهتر است از راهنمایی این نشریات و شرایط نگارش مقالات کمک بگیریم

فراخوان مقاله با موضوع: دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در حوزه قرآن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *